Hayalet Manken
Çekimleri

TASARIMCILAR VE ÇEVRİMİÇİ PERAKENDECİLER İÇİN
MÜKEMMEL OPSİYON

En popüler (ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi zor) e-ticaret trendlerinden biri de Hayalet Manken Çekimleridir. Hayalet Manken yöntemi, giysi tasarımcıları ve benzeri internet perakendecileri için mükemmel bir seçenektir. Hayalet Manken şekillendirme tekniği (“Görünmez Manken” olarak da bilinir) ile tüm manken ve üründeki istenmeyen kırışıklı vs. fotoğraftan kaldırılır. Son yıllarda Hayalet Manken fotoğrafçılığının popülaritesi artarken, fotoğraf stüdyolarının bu konuda verdikleri hizmetin kalitesi, arzulanan seviyeye ulaşamamıştır.

Studyo28 olarak, tasarımlarınızın potansiyel alıcılara karşı öne çıkmasını istiyoruz, bu yüzden daha hem çekim esnasında hem sonrasında gerçekleştirdiğimiz photoshop çalışmalarında daha özenli davranıyor ve en gelişmiş teknikleri kullanıyoruz. Ürünün formu,dokusu, rengi ve simetrik görünmesini sağlamak en dikkat ettiğimiz ve asla gözardı etmediğimiz konuların başında gelmektedir.

Hayalet manken görsellerini ister e-ticaret satış sayfanızda ürün görseli olarak, N11, HepsiBurada, Amazon gibi pazaryeri noktalarında veya basılı/dijital basında reklam yapmak amacıyla PR çalışmalarınızı desteklemek için kolaylıkla kullanabilirsiniz.