Hakkımızda

Biz kurucu ortaklar, Bülent Karakaş ve Tuna Can 2014 yılında fotoğraf sanatına olan bakış açılarımızı ve yeteneklerimizi biraraya getirerek eşine az rastlanan ortak fotoğraf çalışmalarına imza atmaya başladık. Studyo yapısının oluşması ve çalışma ekibinin bir araya gelmesinin ardından tüm sektörlerden bir çok marka için çeşitli fotoğraf çalışmalarına imza attık. Günümüzde ağırlıklı olarak tekstil sektörü başta olmak üzere bir çok kurumsal firma ve tasarımcıya e-ticaret, sosyal medya,kampanya ve ürün fotoğrafı çekimleri alanında hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımıza başladığımız günden itibaren Studyo 28 olarak, markalara fotoğraf ve görsel içerik alanında A dan Z ye tek elden, tek noktadan tüm ihitiyaçların karşılanması sürecinde, hızlı, pratik, yüksek kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak her zaman 1. önceliğimiz olmuştur ve bundan sonraki çalışmalarımızda da 1. önceliğimiz olarak kalmaya devam edecektir.

Bizi farklı kılan öğeler nelerdir?

Yaratıcı sürecinize iyi eğitilmiş gözümüzle baktığımızdan, verimsizlikleri saptayıp daha etkili sonuçlar elde etmeniz için tüm deneyimimizi paylaşıyoruz.

+ Bir markanın gelişiminin her aşamasını – vahşi ergenlik yıllarından olgun, düz kafalı yetişkinliğe kadar – yaşanabilecek zorluklara karşı yenilikçi çözümler geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Büyüyen ağrılar üzerinde çalıştık ve markanız için bu bilgi birikimini kullanacağız.

+ Günümüzde e-ticaretin gerçekleri, markaların giderek artan miktarda görsel üretmesi gerektiği anlamına geliyor. Bunun her zaman bütçesel zorluklar getirdiğini biliyoruz. Bu sorunu çözme konusunda uzmanız ve kaliteden taviz vermeden,  ihtiyaçlarınız için çözüm üreteceğimize inanıyoruz.

+ Yaratıcı süreçlerin bilgi ve veri temeli üzerine kurulduğunda en etkili sonucun alınacağına inanıyoruz. Sadece en iyi olanı değil, en iyisini yapan ve markanız için en çok satış yapan şeyi öğrenmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Bülent Karakaş | Tuna Can